Ο.Φ.Η-Παοκ Κρουσώνα 4-1

Posted on: 27 Οκτωβρίου, 2015 by Krites4 No Comments

12109038_870622149693299_1941422811823641550_n

Η ομάδα μας κέρδισε την Κυριακή στο Γεντί Κουλέ την ομάδα του Παοκ Κρουσώνα με σκορ 4-1,σκορερ για την ομάδα μας ο Πόποβιτς στο πρώτο ημίχρονο και οι Φραγκουλάκης,Περογαμβράκης,Κώτσιος στο δεύτερο ημίχρονο,στο τέλος του πρώτου ημιχρόνου οι φιλοξενούμενοι ισοφάρισαν προσωρινά σε 1-1 μετά από λάθος της άμυνας μας.

Η διαφορά δυναμικότητας μεταξύ των δύο ομάδων μέσα στο γήπεδο ήταν εμφανής και το σκορ θα μπορούσε να είχε πάρει μεγαλύτερες διαστάσεις.

Γενικά η ομάδα είχε καλή παρουσία μέσα στο γήπεδο και ιδίως στο δεύτερο ημίχρονο όταν και σοβαρεύτηκε έπαιξε κατά διαστήματα καλό ποδόσφαιρο.

Παρά τις άσχημες καιρικές συνθήκες ο κόσμος ήταν πάλι εκεί και χειροκρότησε την ομάδα δείχνοντας με αυτό τον τρόπο την στήριξη του.

Επόμενο παιχνίδι εκτός έδρας στην Ρόδο με αντίπαλο τον πρωτοπόρο Ιαλυσό σε ένα παιχνίδι που πρέπει να κερδίσουμε για να αποδείξουμε σε όλους ποιός είναι το αφεντικό στην κατηγορία.